Kadra pedagogiczna

Nasze przedszkole oferuje dzieciom zajęcia dydaktyczno – wychowawcze prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną:

9 nauczycieli dyplomowanych

2 nauczycieli mianowanych

5 nauczycieli kontraktowych

Nasi nauczyciele posiadają nie tylko wiedzę pedagogiczną, metodyczną, psychologiczną, ale również mają w sobie „to coś”, co pozwala twórczo pracować z dzieckiem przedszkolnym. Potrafią wzbudzić zainteresowanie dziecka różnymi dziedzinami życia, rozwinąć wyobraźnię, zapewnić poczucie bezpieczeństwa, szanować indywidualność, a nade wszystko potrafią wspomagać je w rozwoju.

Swoją pracę z dziećmi traktujemy bardzo poważnie, mając pełną świadomość roli wychowania przedszkolnego w dalszym rozwoju i dalszej edukacji dziecka. Jednak zawsze jest w naszym przedszkolu miejsce na zabawę. Wychodząc na przeciw dziecięcym marzeniom staramy się przynosić im radość i sprawiać by uśmiech zawsze gościł na twarzach naszych wychowanków.

Nasza kadra:

mgr Małgorzata Mierzejewska – dyrektor przedszkola